11 konwencjonalnych lokalnych porad SEO, aby rządzić google maps

W sierpniu 2015 roku Google dokonało największych zmian w lokalnej historii wyszukiwania, co spowodowało ogromną różnicę w stosunku do tego, czego użytkownicy i eksperci SEO doświadczali przez cały czas. Wraz z aktualizacją eksperci SEO przedstawili Lokalne wskazówki SEO, aby zapewnić obejście tej aktualizacji Google.

Kiedy tak się stało, zarówno użytkownicy, jak i entuzjaści SEO po raz pierwszy zauważyli, że podczas wyszukiwania lokalnego lokalu lub firmy wynik wyświetli główne wyniki wyszukiwania 3 zamiast 7, co miało miejsce wcześniej. Mapa Google, która pojawiła się obok wyników wyszukiwania, była jednak pozornie niezmieniona.

To, co entuzjaści SEO nazywają 7-pack, zostało zastąpione przez "3-pack", aby zapewnić bardziej przyjazne dla użytkownika wrażenia. W rzeczywistości wzorował się na doświadczeniu, które stało się normą dla wyszukiwań dokonywanych na urządzeniach mobilnych.

Celem Google zawsze było, aby użytkownicy mogli cieszyć się wygodną, łatwą nawigacją – dlatego te zmiany nie były zaskoczeniem dla większości z nas. Zamiast tego wydawało się logiczną poprawką w kierunku poprawy doświadczenia użytkownika wyszukiwarki.

Wyniki wyszukiwania Google dla sklepy skórzane

A co z właścicielami firm i zakładów, zwłaszcza ci, którzy zwykle plasują się od 4 do 7 w lokalnych wyszukiwarkach Google? Oczywiście większość z nich czuła się bardzo rozczarowana, ponieważ pozbawiła ich możliwości widoczności.

Ale wydaje się, że zmiany stały się trwałe, a właściciele firm muszą szybko się dostosować, jeśli chcą, aby Wyszukiwarka Google działała dla nich.

I to nie była jedyna zmiana.

Inne zmiany, które pojawiły się w modelu" 3-Pack"

Konkretne numery Adresów Ulic zostały usunięte, a jedynie nazwy ulic pojawiają się jako informacje priorytetowe. Ponadto, gdy TERAZ klikniesz jedną z opcji 3-pack, otrzymasz pakiet 10 ze znacznie bardziej szczegółowymi informacjami, w tym adresami i numerami telefonów.

Godziny przechowywania zostały uwzględnione jako informacje priorytetowe.

Oceny i recenzje odgrywają jeszcze większą rolę i funkcję jako ważne dane wyników wyszukiwania.

Zmniejszająca się rola Google+ oraz innych usług Google w odniesieniu do lokalnych profili biznesowych. Obecnie brakuje stron Google+ w wyszukiwaniach lokalnych, chociaż linki są nadal dostępne w normalnych wyszukiwaniach organicznych.

Lokal, serwis domowy, płatne reklamy zostały wprowadzone dla osób poszukujących usług, które mogą wynająć lokalnie. Do tej pory działa to w San Francisco - i dla dwóch zawodów-ślusarzy i hydraulików.

Mapy Google i wyniki wyszukiwania Google są bardziej dopasowane i powiązane. Na przykład ci, którzy zostali wcześniej ukarani za aktualizacje Panda i Penguin, nie byli zbytnio dotknięci lokalną ofertą Google. Ale to się wkrótce zmieni i ukarane firmy nie znajdą się w 3-Paku.

Znacznie poprawiły się parametry rankingu odległości i lokalizacji.

To jedne z najważniejszych zmian, ale nie jedyne. Musisz obserwować o wiele więcej i pamiętać o swoich ustaleniach, opracowując lepsze techniki, metodologie i praktyki dla sukcesu w lokalnym SEO.

Najlepiej sprawdzą się strategie, które koncentrują się na długoterminowych celach SEO i zwracają uwagę na tworzenie lepszego doświadczenia klienta.

Jak więc powinien zmienić się twój lokalny plan SEO, aby odnieść sukces?

Lokalne wskazówki SEO, których powinieneś przestrzegać

Wskazówka 1-Upewnij się, że masz fizyczny adres w mieście, do którego kierujesz

Pełny Adres firmy w wyszukiwarce google

Zasadnicze znaczenie ma zapewnienie, że masz spójny adres fizyczny dla obszaru, który chcesz zoptymalizować lokalnie. Ponadto konkretny adres, pod którym znajduje się Twoja siedziba, powinien znajdować się w obrębie lub jak najbliżej obszaru, na który kierujesz reklamy.

Wskazówka 2-prawidłowo korzystać z Google Moja Firma (GMB)

Google Moja Firma

Google zwiększyło znaczenie GMB – co oznacza, że wszelkie informacje biznesowe, które do niego dodajesz, są wyświetlane w wyszukiwarce Google, Mapach Google i Google+. Ma to na celu ułatwienie klientom znalezienia Cię niezależnie od urządzenia, z którego korzystają.

Podczas tworzenia lub dalszego rozwoju GMB dla lokalnego SEO, upewnij się, że:

Twój GMB jest całkowicie i dokładnie wypełniony Odpowiednimi i spójnymi informacjami.

Lokalizacja GMB, którą wymieniłeś, jest zweryfikowana przez właściciela.

Konkretne miasto i miejscowość, które kierujesz, są wymienione w tytule strony docelowej GMB.

Główne kategorie GMB są zgodne z Twoim produktem i pasują do szerszej kategorii wyszukiwania.

Wskazówka 3-Upewnij się, że drzemka na twojej stronie pasuje do drzemki na GMB

Oprócz adresu fizycznego, NAP (imię i nazwisko, adres i numer telefonu) powinien być zgodny z rzeczywistą nazwą Twojej firmy i musi być taki sam wszędzie tam, gdzie te dane pojawiają się online.

Dokładniej mówiąc, powinieneś używać dokładnego szablonu do drzemki wszędzie tam, gdzie używasz tych danych – niezależnie od tego, czy jest to strona internetowa, Google Moja Firma (GMB), konto Google+ lub inne strony internetowe i wykazy katalogów.

Wskazówka 4-Upewnij się, że Twoja strona ma mapę do Twojej lokalizacji

Dodaj mapę do serwisu

Oprócz informacji kontaktowych na swojej stronie internetowej, bardzo ważne jest, aby mieć rzeczywistą mapę na swojej stronie internetowej, aby pokazać dokładną lokalizację. Kod do dodania mapy do lokalu można dodać do strony kontakty w witrynie.

Ponadto niektóre z informacji wymienionych poniżej będą również bardzo przydatne na swojej stronie internetowej, a w szczególności na stronie kontaktów:

Godziny otwarcia i zamknięcia sklepu

Wskazówki dojazdu do lokalu ze znanych zabytków

Połączenia telefoniczne dla połączeń bezpośrednich na telefony komórkowe

Linki do mediów społecznościowych i opcje udostępniania

Od następnego kroku powinieneś mieć wiedzę na temat SEO, inaczej weź trochę szkolenia na temat SEO.

Wskazówka 5-Upewnij się, że różne lokalizacje biznesowe mają odrębną stronę internetową

Szczegóły produktu

Jeśli Twoja firma ma wiele oddziałów lub lokalizacji, ważne jest, aby utworzyć odrębne strony internetowe, które są odpowiednio zoptymalizowane dla każdej konkretnej lokalizacji.

Wskazówka 6-nadaj każdemu produktowi/usłudze własną odrębną stronę internetową

Jeśli masz różne produkty lub usługi, upewnij się, że każdy z nich ma własną stronę internetową z odpowiednimi, konkretnymi szczegółami. Te odrębne strony mogą być połączone z jednej strony, która podsumowuje wszystkie produkty lub usługi w portfolio.

Wskazówka 7 – korzystaj z cytatów

Uzyskanie cytatów w głównych globalnych i regionalnych katalogach, a także w lokalnych katalogach, jest kluczowe dla lokalnego SEO. Cytaty mogą pomóc zbudować autorytet i wiarygodność Twojej witryny, a co ważniejsze, zwiększyć użyteczny ruch na twojej stronie.

Co więcej, jeśli nie masz strony internetowej (powinieneś, przy okazji), lokalne oferty mogą zaoferować większą widoczność.

Kiedy rozważasz cytaty, upewnij się, że:

Twoje cytaty są spójne.

Cytaty, których używasz, pochodzą ze stron internetowych dobrej jakości.

Korzystasz i znajdujesz sposób, aby Twoja firma została wymieniona w lokalnych artykułach prasowych i postach na blogu.

Masz tak wiele domen lokalnych i branżowych, które wspominają o Twojej firmie w pozytywnym świetle.

Wskazówka 8-zadbaj o to, aby Twoja witryna miała wspaniałą, unikalną treść

Proces SEO

Źródło obrazu: proces SEO

Aby uniknąć kary, musisz upewnić się, że wszystkie Twoje strony internetowe mają unikalną treść. Ponadto "współczynnik odrzuceń"," wskaźnik klikalności "i" czas na stronie " są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej-i powinieneś upewnić się, że masz treści wystarczająco bogate, aby przyciągnąć odbiorców.

Oznacza to również, że Twoja strona powinna być atrakcyjna, łatwa w użyciu i wystarczająco wszechstronna, aby mogła być wygodnie używana na różnych urządzeniach o różnych rozdzielczościach ekranu.

Dodatkowo regularne organiczne SEO nadal odgrywa kluczową rolę w lokalnych rankingach Google. Tak więc Twoja strategia biznesowa online powinna nadal koncentrować się na dobrym organicznym SEO.

Zarówno offline, jak i online techniki SEO pomogą Ci wspiąć się do pożądanego rankingu "3-pack", a jeśli chcesz pozostać w dobrych książkach Google, upewnij się, że nie oddajesz się spamowym technikom SEO. Dokładnie postępuj zgodnie z wytycznymi SEO zalecanymi przez Google.

Wskazówka 9-zmaksymalizuj swoją firmę i recenzje stron internetowych

Google traktuje opinie o firmach dość poważnie, ponieważ ludzie szukający spersonalizowanych informacji sprawdzają recenzje, aby znaleźć wgląd w to, co firma faktycznie oferuje i czy przyniesie im korzyści, czy nie.

Chociaż istnieje wiele dyskusji na temat najlepszego sposobu, aby przejść o uzyskanie opinii, zachęcanie klientów do pisania opinii o firmie nie zaszkodzi. Oczywiście utrzymanie wysokich standardów i zapewnienie klientom więcej, niż oczekują, sprawi, że łatwo otrzymasz recenzje.

Nigdy nie daj się skusić, aby pisać własne fałszywe recenzje lub używać takich sztuczek. Jeśli to zrobisz i zostaniesz złapany, szkody, które może spowodować twoja reputacja biznesowa, będą nieusuwalne. Nie warto ryzykować!

Upewnij się, że otrzymywane recenzje pochodzą z różnych źródeł, w tym z tradycyjnych recenzji innych firm i opinii władz, takich jak Google Local Guides, Yelp Elite i tym podobne.

Wskazówka 10-Optymalizacja i wykorzystanie linków przychodzących

Koło łącza przychodzącego

Źródło obrazu: Wikimedia

Aby rozwijać autorytet i dobrą reputację jako lokalna firma, Twoja firma musi być rozpoznawana przez inne firmy w Twojej okolicy. Linki z innych lokalnych stron internetowych do twojej witryny mogą być niezwykle przydatne.

Istnieje kilka sposobów na uzyskanie linków przez lokalne firmy. Możesz sponsorować webinarium lub meetup, organizować Wydarzenie Społecznościowe, przekazywać darowizny, promować coś, co kochasz lokalnie, i budować relacje z wybitnymi ludźmi i wpływowymi osobami.

Plus, podczas tworzenia lub dalszego rozwoju budowania linków dla lokalnego SEO, upewnij się, że masz:

Autorytet lub dobrej jakości linki przychodzące do Twojej domeny

Dobrej jakości linki przychodzące do adresu URL strony docelowej GMB

Słowa kluczowe oparte na lokalizacji w tekście kotwicy linków przychodzących do Twojej domeny

Duża ilość linków przychodzących do Twojej domeny z lokalnych domen

Różnorodność linków przychodzących do Twojej domeny

Wskazówka 11-skutecznie używaj słów kluczowych Rt7Y5FqyVNcX5SQJ